ZEYKUR ZEYTİNLERİ A.Ş.

TARİHÇE

İsmini zeytin kuruluşundan alan ve 2010 yılında temelleri atılan Zeykur A.Ş. lojistik ve yönetim kısmını Bursa’da, üretim paketleme ve depolama faaliyetlerini ise Manisa’nın Akhisar bölgesindeki işletmesinde devam etmektedir. Yurt içinde yüzlerce seçkin satış noktalarında
kaliteli ve doğal olarak ürettiğimiz zeytinler son tüketiciye özenle sunulmaktadır. Kısa bir sürede sofralık zeytin sektöründe, söz sahibi olmayı başaran  Zeykur; sektöre kaliteli bir bakış açısı ve ivme kazandırarak, Ülkemizin vazgeçilmez lezzet değerleri arasında yerini almıştır.

Zeykur ; Sofraların vazgeçilmezlerinden olan zeytinin önemini kavrayarak, bu konuda tereddütlere yer bırakmayacak bir kaliteye sahiptir. Tüketici kullanmakta olduğu Zeykur’un ürünlerinden o kadar emin ki “Zeytin artık Zeykur’dan alınır” prensibini benimsemiştir.

 

MİSYONUMUZ

İnsan sağlığına sayısız faydası bilimsel olarak ta tespit edilen, Cennet meyvesi zeytini, doğal yöntemler dışında hiçbir şekilde üretim yapmamaktır.  Bekleme süresini ortadan kaldıran ve kimyasal yöntemler kullanarak elde edilen zeytinlerin insanlığa ve sektöre hiçbir katkısı olmayacaktır.
Tamamen doğal üretim gerçekleştirerek, diğer meslektaşlarımızı da bu üretim sistemine teşvik ederek öncülük etmektir.

× Whatsapp Destek Hattı